Home Thema's Transmurale zorg Tools Transmurale Zorgkaart

Transmurale Zorgkaart

Goed voorbeeld doet goed volgen. Wil je aan de slag en weten welke instellingen de Transmurale Zorgbrug al hebben geïmplementeerd of welke instellingen daar nu mee bezig zijn? Wat gaat er goed en wat gaat er minder goed? Hoe hebben ze Transmurale Zorg vertaald in hun eigen regio? De Transmurale Zorgkaart geeft een goed overzicht van voorbeelden.

Op bovenstaande kaart zie je hoeveel organisaties per provincie de Transmurale Zorgbrug toepassen.


Transmurale zorgbrug locaties


Groene Hart Ziekenhuis 
Gouda
Aukje Bakker 
aukje.bakker@ghz.nl 

Radboud UMC 
Nijmegen
Trudy Jacobs 
trudy.jacobs@radboudumc.nl 

Spaarne Gasthuis 
Hoofddorp
Renate Agterhof 
ragterhof@spaarneziekenhuis.nl 

Albert Schweitzer Ziekenhuis 
Dordrecht

Gelre Ziekenhuizen 
Apeldoorn
Liza Heijboer 
l.heijboer@gelre.nl 

Diakonessenhuis
Zeist 
Petra van der Linden 
pvdlind1@diakhuis.nl 

IJsselland Ziekenhuis 
Henriëtte Rijsdijk 
hrijsdijk@ysl.nl 
Capelle aan den IJssel

Martini Ziekenhuis 
Groningen
Karin Borkhuis 
k.a.borkhuis@umcg.nl 

Transmuralis 
Leiden
Lumien van der Meer 
lumienvandermeer@transmuralis.nl 

Elkerliek Ziekenhuis 
Helmond
Joke Driessen 
jokedriessen@elkerliek.nl 

OLVG 
Amsterdam
Anita Koerts 
akoerts@evean.nl 

Westfries Gasthuis 
Hoorn
Geesje Hemmes 
geriatrie@westfriesgasthuis.nl 

Streekziekenhuis Koningin Beatrix 
Winterswijk
Chantal te Braake 
C.teBraake@skbwinterswijk.nl 

AMC 
Amsterdam
Bianca Buurman-van Es 
b.m.vanes@amc.uva.nl 

UMC 
Utrecht
Diny Krouwel-Harten 
D.Krouwel@umcutrecht.nl 

Ikazia Ziekenhuis 
Rotterdam
Marijke Beckers 
m.beckers@ikazia.nl 

Meander Medisch Centrum 
Baarn
Tineke van Dis 
t.vandis@buurtzorgnederland.com 

Sint Anna Ziekenhuis 
Geldrop
Ilse Tönissen 
I.Tonissen@st-anna.nl 

Admiraal de Ruyter Ziekenhuis 
Goes
Mirjam Braamse/Lotte Kramer
m.braamse@adrz.nl 

Plicare 
Zoetermeer
Rita Kiggen 
R.Kiggen@sgzoetermeer.nl 

St. Antonius Ziekenhuis 
Utrecht
Denise Seelen en Angelique Hoogduin 

Catharinaziekenhuis 
Eindhoven
Cora Vlasblom 

Boven IJ 
Amsterdam 
Susanne Smorenburg 

Evean 
Purmerend
Dorien van Wijngaarden 

Nij Smellinghe 
Drachten
Paulien Vierkant 

Huisartsenzorg IJsselstein 
F.A.W. Hoogstraten 

Senior Assist Care 
Assen
Eelco Breedenhoff 

Steunpunt Koel 
Zwijndrecht
Klarie Dekker 

Isala 
Zwolle
Marco Pater 
m.pater@isala.nl 

Ziekenhuis LUMC 
Leiden
Judith Heida 
judithheida@gmail.com 
Beter Oud gebruikt cookies om het gebruik van de website te analyseren en het gebruiksgemak te verbeteren.
Ik ga akkoord met het plaatsen van cookies (inclusief tracking cookies).
Niet akkoord en lees meer