Toon zoekbalkToon menu
De factsheet ‘Gezond en vitaal ouder worden’ is in december 2018 uitgebracht en heeft als doel om gezondheidsprofessionals te informeren over het themadossier ‘Gezond en vitaal ouder worden’ op Loket Gezond Leven (onderdeel van het RIVM).
Julia 15/7/2021
Wat zou je willen weten over supplementen? Ik heb hier inmiddels veel onderzoek naar gedaan. Sowieso kun je online allerlei supplementen vinden. Ik neem zelf multivitamine in voor 50 jaar en ouder https://www.flinndal.nl/multivitaminen/multi-50-vrouw en ik ben daar erg tevreden over. Ik denk dat ze deze ook voor mannen hebben, zou even een kijkje nemen zou ik zeggen.
Rob 15/7/2021
Kan ik hier ook meer vinden over supplementen en voeding? Ik wil graag wat meer informatie over voeding en supplementen.
Dit is erg handig!