De komende jaren wordt het steeds belangrijker ouderen te motiveren om mee te blijven doen aan onze samenleving. Maar hoe leg je als professional of vrijwilliger het eerste contact? Hoe bereik je ouderen? Movisie organiseert dit najaar twee bijeenkomsten om kennis te delen én op te halen over het bereiken van ouderen. Daarin werken wij samen met de partners van het netwerk BeterOud en ook met FNO.
Wanneer
woensdag 13 november 2019
Waar
Social Impact Factory, Vredenburg 40, 3511BD, Utrecht
Programma
- Opening, welkom en kennismaking
- Korte presentaties.
- Het tweede deel van de bijeenkomst wisselen we in kleinere groepen kennis en ervaringen uit met elkaar.
- We sluiten af om 12.30 en desgewenst een informeel samenzijn met een lunch.
Voor wie
Iedereen die het belang inziet van dit onderwerp en kennis wil halen en brengen. Zoals sociale professionals die met ouderen werken, (vrijwillige) ouderenadviseurs, aanbieders van zorg en ondersteuning thuis.
Aanmelden
Deelname is gratis, maar aanmelden verplicht.
Vul het formulier in.
Let op! Kun je tevergeefs niet bij zijn? Zorg dan dat we je afmelding langer dan 24 uur van tevoren ontvangen. Doe je dit niet, dan wordt er een bijdrage in rekening gebracht.